JAR - SEC
601 740 480

STRONA GŁÓWNA

REALIZACJE

REALIZACJE
INSTALACJE ANTENOWE
   Wykonujemy instalacje antenowe, zajmujemy się montażem, ustawieniem i serwisem anten satelitarnych i naziemnych. Nasze instalacje są przygotowane do odbioru sygnału DVB-T. Do instalacji wykorzystujemy osprzęt sprawdzonych producentów gwarantujący długie i bezawaryjne funkcjonowanie instalacji !!!
   Na zamówienie wykonujemy i instalujemy również stacje czołowe do obiektów takich jak: hotele, motele, pensjonaty, domy przyjęć okolicznościowych itp.

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA
   Potrzebujesz nadzoru kamer nad sklepem, firmą, przychodnią lub prywatnym domem? Ta oferta jest dla Ciebie !

   Zajmujemy się montażem, konfiguracją i serwisem instalacji nadzoru wizyjnego. Wizualizacja obrazu z kamer może być dostępna na dołączonym bezpośrednio monitorze, telewizorach dołączonych do instalacji antenowej w budynku oraz zdalnie poprzez dostęp do sieci internet. Do instalacji wykorzystujemy osprzęt sprawdzonych producentów gwarantujący długie i bezawaryjne funkcjonowanie systemu !!!
SYSTEMY ALARMOWE
Boisz sie pozostawiając swój dom lub firmę bez zabezpieczenia??

   Oferujemy montaż systemów alarmowych w wersjach przewodowych i bezprzewodowych. Wykonujemy podtynkowe i natynkowe instalacje okablowania do systemów alarmowych. Do instalacji wykorzystujemy osprzęt sprawdzonych producentów gwarantujący długie i bezawaryjne funkcjonowanie systemu.
     

AUTOMATYKA DO BRAM
   Nasza firma zajmuje się również montażem napędów do bram wjazdowych skrzydłowych i przesuwnych. Standardowa zakres tych usług to rozprowadzenie instalacji elektrycznej w obrębie bramy, montaż urządzeń współpracujących tzn fotokomórki, lampa sygnalizacyjna, włączniki kluczykowe itp. oraz montaż i uruchomienie napędu lub siłowników. Zakres usług dodatkowych które również realizujemy to: doprowadzeniem zasilania do bramy, kucie, rozcinanie nawierzchni itp.

 
Montaż ścienny telewizorów i projektorów
   Oferujemy montaż ścienny telewizorów LCD, LED, Plazmowych, Projektorów i ekranów multimedialnych, półek pod sprzęt RTV, kolumn głośnikowych kina domowego itp.
Nietypowe realizacje
   Realizaujemy również nietypowe zlecenia. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie usługi którą jesteś zainteresowany, zadzwoń i zapytaj, być może będziemy w stanie ją zrealizować.
0 element(y|ów)

STRONA GŁÓWNAREALIZACJE